ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 3 God4ga13
ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 3 God4ga13
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 ce avem noi si nu au altii ?!

In jos 
+2
BLUR1811
healu
6 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
shadowxyxy
Useri ™
Useri ™
shadowxyxy


Mesaje : 19
Puncte : 24
Data de inscriere : 01/02/2011

ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce avem noi si nu au altii ?!    ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 3 Icon_minitimeSam Feb 05, 2011 12:18 pm

bine bine,fa tu asta...e zona de offtopic,dar asta nu inseamna ca nu era offtopic de la ACEST topic straight face...oricum ma bucur ca ti-ai dat seama ca nu o sa ajungi nicaiieri departe...dar asta e...
Sus In jos
DeeJayy
Moderatori Globali ™
Moderatori Globali ™
DeeJayy


Mesaje : 50
Puncte : 90
Data de inscriere : 30/01/2011
Varsta : 30
Localizare : Braila

ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce avem noi si nu au altii ?!    ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 3 Icon_minitimeSam Feb 05, 2011 12:36 pm

Adica ce-ai vrut sa zici ca nu o sa ajung nicaieri ?Smile
Sus In jos
https://godzz.forumgratuit.ro
shadowxyxy
Useri ™
Useri ™
shadowxyxy


Mesaje : 19
Puncte : 24
Data de inscriere : 01/02/2011

ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce avem noi si nu au altii ?!    ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 3 Icon_minitimeSam Feb 05, 2011 12:38 pm

cu serverul asta am vrut sa zic,poate inca nu ti-ai dat seama ca comunitatea,pardon vreau sa zic serverul este eclipsat de giganti?
Sus In jos
DeeJayy
Moderatori Globali ™
Moderatori Globali ™
DeeJayy


Mesaje : 50
Puncte : 90
Data de inscriere : 30/01/2011
Varsta : 30
Localizare : Braila

ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce avem noi si nu au altii ?!    ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 3 Icon_minitimeSam Feb 05, 2011 1:03 pm

Mda , ok cum zici sa-ti dea d-zeu tie sanatate sa vezi ce-o sa fac eu din server-ul asta.. bine ?

pana atunci restu care vor sa ma ajute.. cu adevarat.. rog mass-uri ( sts ) pana rezolvam cu redirectele
multumesc.
Sus In jos
https://godzz.forumgratuit.ro
shadowxyxy
Useri ™
Useri ™
shadowxyxy


Mesaje : 19
Puncte : 24
Data de inscriere : 01/02/2011

ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce avem noi si nu au altii ?!    ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 3 Icon_minitimeSam Feb 05, 2011 1:06 pm

mi se pare ca esti cam singurul care a contrat ce am zis eu;)...fi atent eu nu am zis`o din rautate,dar asta e adevarul...bine mai vedem pana atunci...si oricum o sa vezi ca toate noile comunitati au fost un esec.Wink
Sus In jos
DeeJayy
Moderatori Globali ™
Moderatori Globali ™
DeeJayy


Mesaje : 50
Puncte : 90
Data de inscriere : 30/01/2011
Varsta : 30
Localizare : Braila

ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce avem noi si nu au altii ?!    ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 3 Icon_minitimeSam Feb 05, 2011 1:36 pm

Ok..
Multumim ca ne incurajezi =d>
Sus In jos
https://godzz.forumgratuit.ro
shadowxyxy
Useri ™
Useri ™
shadowxyxy


Mesaje : 19
Puncte : 24
Data de inscriere : 01/02/2011

ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce avem noi si nu au altii ?!    ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 3 Icon_minitimeSam Feb 05, 2011 1:55 pm

nu e nevoie sa va incurajez,dc sa va incurajez?cu cat sunteti incurajati mai mult cu atat o sa fie esecul mai mare...bine o`m trai si om vedea dar nu se mai cauta eu vb aici de realitate...nu de faptele in sine...
Sus In jos
k1Nd3r.
Useri ™
Useri ™
k1Nd3r.


Mesaje : 26
Puncte : 67
Data de inscriere : 01/02/2011
Varsta : 30
Localizare : nush !

ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce avem noi si nu au altii ?!    ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 3 Icon_minitimeSam Feb 05, 2011 2:10 pm

Am sa ma bag, defapt sunt bagat in acest subiect, am sa caut, am sa ma dau de ceasul mortii si am sa va ajut...cum pot eu..


Ultima editare efectuata de catre k1Nd3r. in Sam Feb 05, 2011 2:14 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
BLUR1811
Designeri ™
Designeri ™
BLUR1811


Mesaje : 35
Puncte : 49
Data de inscriere : 01/02/2011

ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce avem noi si nu au altii ?!    ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 3 Icon_minitimeSam Feb 05, 2011 2:11 pm

Nu cred ca va fii un esec atata timp cat facem reclama,look at bullet...
Sus In jos
DeeJayy
Moderatori Globali ™
Moderatori Globali ™
DeeJayy


Mesaje : 50
Puncte : 90
Data de inscriere : 30/01/2011
Varsta : 30
Localizare : Braila

ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce avem noi si nu au altii ?!    ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 3 Icon_minitimeSam Feb 05, 2011 2:15 pm

Ne intidem prea mult la vorba si nu ajuta nimic stiti vorba aia vorba multa saracia omului...

Mai avem un owner nou pe nume -Ded- care este de treaba nu sufera.. ba mai mult va ajuta mult o sa vedeti rezultate..



cu asta am incheiat
Topic CLOSED!

Sus In jos
https://godzz.forumgratuit.ro
healu
Moderatori Globali ™
Moderatori Globali ™
healu


Mesaje : 46
Puncte : 82
Data de inscriere : 01/02/2011
Localizare : in spatele tau cu un cutit

ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce avem noi si nu au altii ?!    ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 3 Icon_minitimeSam Feb 05, 2011 4:16 pm

nu, nu topic closed. Intr-adevar ne-am lungit cu vorba insa oricine care are o sugestie, o idee, rog sa postati aici. Oitza are dreptate, comunitatea se duce de rapa DOAR DACA NU ADUCEM CEVA NOU sau macar ceva care sa se compare din punct de vedere calitativ cu alte comunitati mari.
Sus In jos
http://www.sk-gaming.com/member/healu
Continut sponsorizat





ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce avem noi si nu au altii ?!    ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
ce avem noi si nu au altii ?!
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Forum :: » Off-Topic-
Mergi direct la: