ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 God4ga13
ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 God4ga13
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 ce avem noi si nu au altii ?!

In jos 
+2
BLUR1811
healu
6 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
BLUR1811
Designeri ™
Designeri ™
BLUR1811


Mesaje : 35
Puncte : 49
Data de inscriere : 01/02/2011

ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce avem noi si nu au altii ?!    ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Icon_minitimeVin Feb 04, 2011 11:41 pm

Ce pot zice,trebuie sa postam cat mai mult,asa vom creste Smile
Sus In jos
k1Nd3r.
Useri ™
Useri ™
k1Nd3r.


Mesaje : 26
Puncte : 67
Data de inscriere : 01/02/2011
Varsta : 30
Localizare : nush !

ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce avem noi si nu au altii ?!    ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Icon_minitimeVin Feb 04, 2011 11:42 pm

ce ati spune dak l-as contacta pe prietenul cu srv celalat..hostat si va intelegeti faceti un inceput de comunitate ! ?


Ultima editare efectuata de catre k1Nd3r. in Vin Feb 04, 2011 11:43 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
shadowxyxy
Useri ™
Useri ™
shadowxyxy


Mesaje : 19
Puncte : 24
Data de inscriere : 01/02/2011

ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce avem noi si nu au altii ?!    ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Icon_minitimeVin Feb 04, 2011 11:42 pm

BLUR1811 a scris:
se joaca zombie,sunt full mai toate...mai intai,trebuie sa ne gandim la redirecte si reclame.

sincer sa fiu,ar trebui peste ceva timp,dar cred ca ar fi al doilea pe lista,adica dupa deathrun ala de zombie...
Sus In jos
healu
Moderatori Globali ™
Moderatori Globali ™
healu


Mesaje : 46
Puncte : 82
Data de inscriere : 01/02/2011
Localizare : in spatele tau cu un cutit

ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce avem noi si nu au altii ?!    ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Icon_minitimeVin Feb 04, 2011 11:43 pm

k1Nd3r. a scris:
ce ati spune dal as contacta pe prietenul cu srv celalat..hostat si va intelegeti faceti un inceput de comunitate ! ?
nustiu, eu nu sunt fondator al comunitatii, trebuie vorbit cu deejay sau eugen.
Sus In jos
http://www.sk-gaming.com/member/healu
shadowxyxy
Useri ™
Useri ™
shadowxyxy


Mesaje : 19
Puncte : 24
Data de inscriere : 01/02/2011

ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce avem noi si nu au altii ?!    ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Icon_minitimeVin Feb 04, 2011 11:44 pm

healu a scris:
shadowxyxy a scris:
bun ce pot sa zic,am zis ca albastru deschis e foarte urat ca tema,si albul nu e calumea,pt ca iti oboseste ochii si nu se disting calumea chestiile,gen linii si contururi
oitza:)) pe alb se disting cel mai bine liniile si contururile ...
Oricum, si daca am avea un nou server, noi nu avem niciun server hostat la vreo firma pentru ca nu sunt fonduri iar inca un server hostat pe pc-ul unde e serverul cu mod normal ar distruge ambele servere parerea mea ...

ochiilor mei nu le place lumina,eu disting cel mai bine contururile si liniile pe fond negru,contururile si liniile fiind de culori deschise...pe fond alb mi se par toate o amestecatura,imi da dureri de ochi si de cap si mi se pare un mare rahatel,pt ca odata ce vad un forum cu tema alba eu ies:))

@healu (ca sa nu fac posthunting iti raspund aici) nu iti plac temele deschise, atunci de ce ERAI MODERATOR PE BULLET?!
Sus In jos
k1Nd3r.
Useri ™
Useri ™
k1Nd3r.


Mesaje : 26
Puncte : 67
Data de inscriere : 01/02/2011
Varsta : 30
Localizare : nush !

ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce avem noi si nu au altii ?!    ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Icon_minitimeVin Feb 04, 2011 11:44 pm

+ 1,2 tovarasi si v-ar iesi de ceva.. ?!
Sus In jos
BLUR1811
Designeri ™
Designeri ™
BLUR1811


Mesaje : 35
Puncte : 49
Data de inscriere : 01/02/2011

ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce avem noi si nu au altii ?!    ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Icon_minitimeVin Feb 04, 2011 11:47 pm

Numai Bine,apropo,are cineva de aici(innafara de Deejayy si Eugen)acces la cp?
Sus In jos
shadowxyxy
Useri ™
Useri ™
shadowxyxy


Mesaje : 19
Puncte : 24
Data de inscriere : 01/02/2011

ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce avem noi si nu au altii ?!    ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Icon_minitimeVin Feb 04, 2011 11:47 pm

hmm,ar trebui vorbit si cu dany si cu eugen,nu doar cu unul din ei,pe langa asta,inceput de comunitate cu doua servere normale?...nu prea merge,cum am vazut pe alte comunitati mari....fiecare server de alt mod cu alt owner si ar trebui acelasi host daca este posibil,poate iese si un discount cv?:>
Sus In jos
healu
Moderatori Globali ™
Moderatori Globali ™
healu


Mesaje : 46
Puncte : 82
Data de inscriere : 01/02/2011
Localizare : in spatele tau cu un cutit

ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce avem noi si nu au altii ?!    ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Icon_minitimeVin Feb 04, 2011 11:50 pm

BLUR1811 a scris:
Numai Bine,apropo,are cineva de aici(innafara de Deejayy si Eugen)acces la cp?
Cred ca doar Deejay are (:
shadowxyxy a scris:
hmm,ar trebui vorbit si cu dany si cu eugen,nu doar cu unul din ei,pe langa asta,inceput de comunitate cu doua servere normale?...nu prea merge,cum am vazut pe alte comunitati mari....fiecare server de alt mod cu alt owner si ar trebui acelasi host daca este posibil,poate iese si un discount cv?:>
Dupa cum am spus si in posturile anterioare, noi nu avem hostat niciun server la vreo firma de specialitate ...
Sus In jos
http://www.sk-gaming.com/member/healu
BLUR1811
Designeri ™
Designeri ™
BLUR1811


Mesaje : 35
Puncte : 49
Data de inscriere : 01/02/2011

ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce avem noi si nu au altii ?!    ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 05, 2011 12:01 am

Hopping to make all stuff for forum in that night,
Oricum,daca vrem sa avem reclama,trebuie sa schimbam tema,credeti-ma,prima oara un om se uita la design,nu la continut..
Sus In jos
t3a
V.i.P ™
V.i.P ™



Mesaje : 21
Puncte : 27
Data de inscriere : 01/02/2011

ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce avem noi si nu au altii ?!    ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 05, 2011 12:03 am

ok sa fie clare urmatoarele lucruri:
- sv a avut max 17 playeri
-cand nr lor o sa treaca de 24 iar sv n-o sa mai faca fata atunci il vom micsora pana unde a putut
-nu se va adauga nici 1 alt server pana nu ne terminam treaba cu acesta
-servere se mai pot adauga, dedi-ul este 0% CPU si memorie F PUTINA deci n-ar fi probleme dar mai intai trebuie sa avem GRIJA de acesta.
-OWNER nu va avea altcineva deoarece eu sunt singurul cu access la acel dedi si nu pot oferi nimanui acces.
Sus In jos
BLUR1811
Designeri ™
Designeri ™
BLUR1811


Mesaje : 35
Puncte : 49
Data de inscriere : 01/02/2011

ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce avem noi si nu au altii ?!    ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 05, 2011 12:05 am

Ok,mie imi convine....
Sus In jos
t3a
V.i.P ™
V.i.P ™



Mesaje : 21
Puncte : 27
Data de inscriere : 01/02/2011

ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce avem noi si nu au altii ?!    ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 05, 2011 12:06 am

In plus, inca nu avem redirecte FUNCTIONABILE.
Sus In jos
BLUR1811
Designeri ™
Designeri ™
BLUR1811


Mesaje : 35
Puncte : 49
Data de inscriere : 01/02/2011

ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce avem noi si nu au altii ?!    ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 05, 2011 12:08 am

Cred ca asta-i prima oportunitate in momentul de fata.
Sus In jos
t3a
V.i.P ™
V.i.P ™



Mesaje : 21
Puncte : 27
Data de inscriere : 01/02/2011

ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce avem noi si nu au altii ?!    ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 05, 2011 12:08 am

Adica prioritate. da, asa este.
Sus In jos
shadowxyxy
Useri ™
Useri ™
shadowxyxy


Mesaje : 19
Puncte : 24
Data de inscriere : 01/02/2011

ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce avem noi si nu au altii ?!    ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 05, 2011 12:16 am

1.a cam devenit offtopic
2.nu trebuie neaaparat ca tu sa fii hostul pro,exista si alte hosturi sau alti oameni cu pc performant si net de buna calitate care pot tine un server sa nu aibe lag
3.bineinteles ca acest server este prioritar,dar trebuiesc facute redirectele si usor usor ....poate crestem
4.parerea mea e ca deja sunt foarte multe comunitati foarte mari si foarte cunoscute si foarte populate si foarte foarte foarte foarte....si ma rog...eu cred ca o noua comunitate nu ar avea loc,vreti sa incercam?incercam,foarte bine...dar parerea mea,proprie,personala,subiectiva si ce mai vreti voi cu pleonasmele de rigoare este ca deja nu o sa mai fie populate noile servere care nu au ceva nou si foarte distractiv sau captivant,sau macar diferit.
Sus In jos
BLUR1811
Designeri ™
Designeri ™
BLUR1811


Mesaje : 35
Puncte : 49
Data de inscriere : 01/02/2011

ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce avem noi si nu au altii ?!    ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 05, 2011 12:18 am

o alta sugestii,o sectiune GAMING News,in care putem face review-uri and stuff like that.
Sus In jos
t3a
V.i.P ™
V.i.P ™



Mesaje : 21
Puncte : 27
Data de inscriere : 01/02/2011

ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce avem noi si nu au altii ?!    ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 05, 2011 12:19 am

Eu am vrut sa le raspund la ce au intrebat. Cat despre celelelalte moduri, cred ca ai dreptate. Daca nu e ceva nou si captivant....nu prea o sa avem sanse.
@ blue: se poate face. zi-i si lu dj si vedem..
Sus In jos
BLUR1811
Designeri ™
Designeri ™
BLUR1811


Mesaje : 35
Puncte : 49
Data de inscriere : 01/02/2011

ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce avem noi si nu au altii ?!    ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 05, 2011 12:19 am

Deci zombie si deathrun sunt baza..
Sus In jos
t3a
V.i.P ™
V.i.P ™



Mesaje : 21
Puncte : 27
Data de inscriere : 01/02/2011

ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce avem noi si nu au altii ?!    ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 05, 2011 12:20 am

Pacat ca nu-mi place nici 1:))
@ off blue: intra paci o tura te rog https://godzz.forumgratuit.ro/t52-cerere-blue#153
Sus In jos
BLUR1811
Designeri ™
Designeri ™
BLUR1811


Mesaje : 35
Puncte : 49
Data de inscriere : 01/02/2011

ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce avem noi si nu au altii ?!    ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 05, 2011 12:22 am

Sau pentru alte jocuri(Call of duty 4 etc...)
Sus In jos
t3a
V.i.P ™
V.i.P ™



Mesaje : 21
Puncte : 27
Data de inscriere : 01/02/2011

ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce avem noi si nu au altii ?!    ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 05, 2011 12:25 am

Da ma, o sa vedem."Maine"
Sus In jos
healu
Moderatori Globali ™
Moderatori Globali ™
healu


Mesaje : 46
Puncte : 82
Data de inscriere : 01/02/2011
Localizare : in spatele tau cu un cutit

ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce avem noi si nu au altii ?!    ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 05, 2011 12:44 am

pai daca vreti ma ocup eu de news, sunt la curent cam cu tot ce se intampla in materie de gaming. Am conturi pe diferite site-uri de specialitate si aflu zilnic totul 'pana la ultimul frag'
Sus In jos
http://www.sk-gaming.com/member/healu
t3a
V.i.P ™
V.i.P ™



Mesaje : 21
Puncte : 27
Data de inscriere : 01/02/2011

ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce avem noi si nu au altii ?!    ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 05, 2011 1:23 am

Cum doresti.
Sus In jos
DeeJayy
Moderatori Globali ™
Moderatori Globali ™
DeeJayy


Mesaje : 50
Puncte : 90
Data de inscriere : 30/01/2011
Varsta : 30
Localizare : Braila

ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce avem noi si nu au altii ?!    ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 05, 2011 8:18 am

1) Nu se va mai face nici un server , ramane war-ul care inca nu are dns dar va avea in scurt timp
2) oitza numai insista ca se face offtopic , ca esti la zona de offtopic
3) O sa-ti fac ce-ai cerut Blue ( Gaming NEws)
4) Nu schimbam tema , deoarece e timp de pierdut si oricum nu se vede bine ca nu are phpb3 calumea.
5) Parerea mea ar fi decat sa stati aici sa palavragiti ati face fiecare frumos posturi pe alte site-uri la locul de reclama

frumos nume site
adresa svr..
ce pot primit
• cu subpuncte asa .. postat ca la carte sa vada ca ne respectam.. si oricare ar fi comentariile la posturi rele nu va certat cu ei sa dam dovada de oameni din viata rurala (TARANI )..


aTENTIE : Toti cei care ati dat ban in continuare sa nu uitati sa puneti si • Ip Adress: La modelul vostru , eu am uitat sa pun eram presat de timp.

Sus In jos
https://godzz.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce avem noi si nu au altii ?!    ce avem noi si nu au altii ?!  - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
ce avem noi si nu au altii ?!
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Forum :: » Off-Topic-
Mergi direct la: